Budujeme vysněné a snové představy o bydlení do reality

Od roku 1999

Zabýváme se dřevostavbami na klíč. Dokážeme vyhovět menším, středním ale také zcela individuálním požadavkům, které na nás máte. Dlouhá léta jsme pracovali na získávání cenných zkušeností, technologických postupů a budování pevného zázemí, které je středobodem celé firmy.

Bez výmluv s respektem

Zakládáme si na hodnotách, které jsou tradiční a letité. Pro mnoho lidí jsou již zapomenuté, a skor neznáme. Transparentní přístup, osobní přístup, bez skrytých nejasností a částek, které nakonci projektu zvýší nečekaně cenu. Tvoříme profesionálně přátelský vztah založený na vzájemné důvěřé, respektu a pokoře.

"Co dům, to vždy original a další splněný sen."

Patron & majitel J.Kolář

Ten, který utváří a je nedílnou součástí celé firmy Dřevo na klíč  & Království Staveb. Váš první kontakt při konzultaci o Vašem domu bude právě s J. Kolářem. Dále se sním budete setkávat v průběhu realizaci, jak pracuje na výstavbě Vašeho domu se svým profesionálním týmem.

Josef Kolář

Majitel & Mistr stavitel

Již 0 Let

Jsme s vámi

„Chceme poskytnout maximální servis a nabídku služeb. Proto jsme vybudovali komplexní zázemí, ze vším všudy. Kde dokážeme tvořit doslova zázraky.“

Držíme se letitých hodnot a postupů, které fungují

Komplexní zázemí

V našem areálu jsme vybudovali zázemí pro dřevostavby, stolárnu se skladem řeziva a prodejnu. Stolárna nám zajišťuje veškeré potřebné práce a díky tomu jsme schopni vlastními silami dodat vše,co dům potřebuje. Vyrobíme Vám zvláštnosti, jaké si pro dům či chalupu vymyslíte – např. atypická okna, dveře, ozdobné prvky, drásané obklady nebo nábytek a vše sami zabudujeme – nejsou proto výmluvy co kdo špatně připravil nebo udělal. Budujeme pro nás i naše zákazníky solidní zázemí, které vytváří předpoklad ke kvalitní a úspěšné práci na stavbách.